HİZMET ANLAYIŞIMIZ

LUNAR MEDİKAL, hizmette kaliteyi sunan tecrübeli ekibiyle hizmetinizdedir. Maddi unsurları göz önünde bulundurmadan,hizmeti kesintisiz şekilde sürdürmeye devam eder. Hizmette kalite politakası ile; tecrübeli personellerimiz eğitimlerine periyodik şekilde devam etmektedir.
SATIŞ POLİTİKAMIZ

“0” ve “2. el” kemik ölçüm cihazlarının satışını yapıyoruz. Satışını yaptığımız her cihazın arkasında duruyoruz ve her sattığımız cihaza 1(Bir) yıl garanti kapsamına alıyoruz.Bu garanti kapsamında , “0” ve “2.el” cihaz arasında ki farkı düşürerek, X-RAY TUBE parçasınıda garanti kapsamına alıyoruz.KİRALAMA POLİTİKAMIZ

“0” ve “2. el” kemik ölçüm cihazlarını satın almak istemiyorsanız,sorun değil kiralıyoruz. Cihazlarımız kira dönemi içerisinde garanti kapsamımızda,hiçbir fark ödemeden tamir,bakım ve kalibrasyon hizmetleri veriliyor. Yüksek bütçe ayırmaya gerek yok..! Cihazlarımızı görün,beğenin ve uygun fiyatlarla kiralayın..


YEDEK PARÇA

GE LUNAR marka kemik ölçüm cihazlarında aradığınız tüm parçalar stoklarımızda..!
Orjinal parçalar ve parça tamiri uzman kadromuz ile hizmetinizde.
Tüm parçalarımız 1(Bir) yıl boyunca garanti kapsamında olup, tarafımızdan değişimi yapılan yedek parçalarda teknik servis ücreti alınmamaktadır.

KALİBRASYON

Uzman ekibimiz tarafından yapılan kalibrasyonlar cihazların çalışmasında oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir.
Kalibrasyon hizmeti;
*Mekanik aksam ayarları ve temizliği
*Yazılım kontrolu ve temizliği
*X-ray Tube kontrol ve kalibrasyonu
*Cihaz içi temizliği
*Standart değer kontrolleri ve düzenlenmesi
*Voltaj düşüm ve yükselme kontrolleri
*Çalışma ortamı kuralları uyumu
Analizlerin kontrol ve düzenlenmesi

CANLI DESTEK

Sağ alt köşede bulunan Çevrim İçi yazısına tıklayarak bizimle saat 09:00 - 18:00 arasında irtibata geçip sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.